Tronditese/ Gruaja mban për 5 vite kufomën e vëllait në shtëpi, flinte krah saj…

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Melburn të Australisë, ku policia zbuloi se një grua kishte bashkëjetuar për 5 vjet me kufomën e vëllait të saj.

Gruaja, në të 70-at e saj, jetonte me kufomën në banesën e saj, në rrugën Russell në Newtown, një lagje e konsideruar mjaft luksoze. Fqinjët ishin ankuar prej kohësh se shtëpia ishte gjithmonë e pisët dhe se prej saj vinte një aromë e rëndë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *