Tragjike/ Jetonin të vetëm, dy të moshuarit digjen brenda banesës, dyshohet se…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar orët e para të mëngjesit të së hënës. Dy të moshuar janë djegur brenda banesës së tyre, si pasojë e flakëve që përfshinë ambientin ku jetonin.
Tragjedia ka ndodhur në Nafpaktos, Greqi.
Policia dhe zjarrfikësja po hetojnë për të përcaktuar shkaqet e zjarrit.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *