Shikoni fuqin e Zotit, Ja pamjet se cfare i ka bere qytetit ky termet, do te mbeteni pafjal nga kjo..(VIDEO)

Shikoni fuqin e Zotit, Ja pamjet se cfare i ka bere qytetit ky termet ne Meksik, do te mbeteni pafjal nga kjo.

Një tërmet me magnitudë 7.1 ballë në Mexico City dhe rrëzoi dhjetëra ndërtesa. Për më tepër, qindra struktura pësuan dëme të konsiderueshme dhe tani përbëjnë rrezik për punëtorët e shpëtimit dhe banorët.

 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *