O Zot i madh si mundi, 32-vjeçarja e hodhi në lum foshnjën e saj 6 ditëshe

32-vjeçarja që hodhi në ujërat e lumit Kir të porslandurën e saj është dënuar me 22 vite burg.

Në seancën gjyësore të mbajtur një ditë më parë në gjykatën e Shkodrës, e reja ka kërkuar mëshirë nga trupa gjykuese por që nuk është marrë në konsiderate nga gjykata e Shkodrës. Mbi të rëndon akuza e “vrasjes së të miturit”.

32-vjeçarja e ka kryer krimin në janarin e vitit të kaluar në një gjendje të rënduar psikologjike në fshatin Golem.

Fëmijës që solli në jetë në datën 30 dhjetor 2022, nuk kishte një atësi të deklaruar.

Pasi ka dalë nga spitali e reja e ka hedhur foshnjen në rrjedhën e lumit Kir dhe më pas është drejtuar te murgeshat, të cilave u ka rrëfyer krimin e rëndë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *