Ngjarje e rëndë/Djali rreh babain e tij 90-vjeçar!

Djembrëma (18 shkurt 2024), rreth orës 22:30, në rrugën “Gjorçe Petrov” në Tetovë, efektivët e policisë të SPB-Tetovë kanë ndaluar  69-vjeçarin S.A. nga Tetova.

Ai më parë është raportuar se kishte vepruar në mënyrë agresive dhe e kishte sulmuar fizikisht babain e tij nëntëdhjetë vjeçar.

Ai është mbajtur në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të çështjes kundër tij do të përgatitet parashtresë përkatëse.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *