Nëna Shqiptare raporton në polici se u rrah nga djali, ja shkaku!

Një nënë në Mitrovicë ka raportuar të premten në polici se është rrahur nga djali i saj.

Sipas policisë, ajo tha se dhuna erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor, ka pasur dhunë fizike dhe psikike nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në arrati. Rasti në hetime”, thuhet në njoftim.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *