LAJM I TRISHTË NGA ITALIA /Ndahet nga jeta 13-vjeçari Shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mësohet se një i mitur shqiptar është gjetur pa shenja jete në dhomën e tij të gjumit. 13-vjeçari Jonson Sulika, është konstatuar i pajetë nga motra e tij 17-vjeçare.

Sipas mediave italaine, shqiptari u gjet i vdekur në orën 8 të mëngjesit të sotëm. Vdekja mund të jetë shkaktuar nga një goditje kardiake që e ka goditur trembëdhjetë vjeçarin në gjumë.

Trupi i pajetë i të miturit po i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore dhe autopsia do të sqarojë shkakun e vdekjes ndërsa policia ka nisur hetimet./Marrur nga m-mag


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *