‘Kosova është Serbi’/ Luana nuk ‘ia përton’ ndjekësit, ja reagimi epik i moderatores (Foto)

Sot gjithë shqiptarët anembanë festojnë 16-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Kjo ditë e shënuar e priti edhe këtë vit shtetin sovran dhe demokratik të Kosovës me plot urime dhe festa sapo ka filluar.

Politikanë, gazetarë, figura të shquara të artit, skenës dhe televizionit kanë postuar në rrjete sociale urimet më të përzemërta për shtetin fqinj. Mes tyre nuk kishte si të mungonte edhe ai i moderatores së njohur Luana Vjollca e cila ja ka dedikuar gjithë hapësirën e rrjeteve sociale, Kosovës tonë të dashur.Ajo ka postuar plot episode nga urimet që ka bërë live në emisionet që ka drejtuar, por në njërën prej tyre një koment aspak i këndshëm ja ka prishur humorin.Në një prej shumë videove të saj që qarkullojnë në rrjet, një komentues shkruan: ‘Kosova është Serbi’Modratorja nuk e ka menduar dy herë përgjigjen, duke ia kthyer me: ‘Fuck u’


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *