Aksident tragjik/ Përmbyset autobusi plot me pasagjerë, humbin jetën 15 persona

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Egjipt, ku një autobus është përbysur në rrugë.

Nga aksidenti i ndodhur në autostradën Kajro-Aleksandri ën Egjipt, kanë humbur jetën 15 persona.

Ndërkohë që shtatë persona janë plagosur rëndë dhe janë në gjendje kritike për jetën.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *