Aksident tragjik/ Ndërron jetën 74 vjecari Shqiptarë

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës një nga të plagosurit e aksidentit të sotëm në qytetin e Burrelit.Burime nga spitali i Traumës thanë se 74 vjeçari Veli Bunga nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga përplasja e automjetit tip benz që drejtohej nga 28 vjeçari Ylber Xhepavdija këtë të hënë dhe ka ndërruar jetë pak minuta më parë.
Po ashtu, në gjendje të rëndë shëndetësore janë edhe mbesa e 74 vjeçarit si dhe shoferi i mjeteve të Bashkisë Përparim Nikaj.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *