Aksident i Rëndë! Dy makina përplasen kokë më kokë: 3 të vdekur, 3 të plagosur

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Ankara të Turqisë.

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi rreth orës 09.30 të mëngjesit në autostradën Ankara-Stamboll.

Në aksident H.U., A.M. dhe M.E kanë humbur jetën, N.M., M.O. dhe S.I. u plagosën.

Pas ndihmës së parë, të plagosurit janë transportuar në spitalet përreth me autoambulanca të nisura në vendngjarje.
Hetimet në lidhje me  aksidentin ende vazhdojnë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *