40 vjeçarja Shqiptare humb jetën në aksident diten e sotme ndersa bashkeshorti ne gjendje te rende

Ne Memaliaj ndodhi nje aksident diten e sotme ku humbi jeten Dhoksi Mango 40 vjeç dhe bashkeshorti i saj Ledian Ibrahimi i cili eshte ne spital dhe po lufton per jeten pasi eshte ne gjendje te rende.
Dy makina jane perplasur koke me koke dhe si pasoje e lageshtires ne rruge.

Si pasoje e perplasjes se madhe te makinave 40 vjecarja nuk ka arritur ti mbijetoj plageve te renda dhe ka humbur jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e aksidentit/Marrur nga m-mag


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *